Yaz 23

  FIERAMILANO RHO
  İskefe Deri @ Lineapelle 
  A new point of view | 22 – 24 Şubat 2022

  Imagination and Re-Wonder

  FIERAMILANO RHO
  İskefe Deri @ Lineapelle 
  A new point of view | 22 – 24 Eylül 2021

  Kış 20_21

  FIERAMILANO RHO
  İskefe Deri @ Lineapelle 
  02 – 04 Ekim 2019

  DERİDE İNOVASYONUN İTİCİ GÜCÜ.

  İskefe, global bir sığır derisi üretim şirketidir. Dünya’nın farklı bölgelerindeki partnerlerimize yüksek kaliteli ürünlerle inovatif seçenekler sunuyoruz. Sadece deri üretmiyor kolajen değer zinciri üzerindeki genel kontrol yeteneğimiz sayesinde küresel ekonomi modeli oluşturuyoruz.

  7 üretim tesisi ile Avrupa’nın en büyük endüstriyel kapasitelerinden birine sahip olan İskefe; global üreticiler için ayakkabı, çanta, kemer ve diğer ürünler için wet-blue, crust ya da bitmiş ürünler üretmektedir.

  DERİCİLİĞE TUTKUNUZ ÇÜNKÜ;

  Deri sadece doğal hammadde değil, bizim için saf bir tutkudur. İSKEFE ’de alanının en iyi uzmanları bu doğal hammaddenin tüm olumlu özelliklerini taşıyan yüksek kaliteli, benzersiz ürünler ortaya çıkarıyorlar.


  İSKEFE ekibi her gün çok zorlu ve teknik bilgi gerektiren deri üretimini üstleniyor. Sonuç olarak bu doğal ürünün sahip olduğu karakter tekrar tekrar büyülüyor.

  Sürdürülebilirlik

  İskefe, 7 tabakhanede faaliyet gösteren teknik derilerin üretiminde dünya lideridir. Sürekli çevresel ve sosyal iyileştirme vaadini yerine getirirken; Dünya, çalışanlarımız ve faaliyet gösterdiğimiz topluluklar için değer yaratmaya kararlıyız.

  Kalite

  Tüm İskefe operasyonları, katı ve birleşik kalite standartlarını sağlamak için bütünleşmiş, dijital platforma dayalı bir yönetim sistemi kullanır. Bu yönetim sisteminin temel taşları, güvenlik, temizlik ve organizasyon, sürdürülebilirlik, sosyal sorumluluk ve sürekli iyileştirme olup, tüm çalışanlarımızı en iyi uluslararası standartları benimseyerek yaptıkları her şeyde mükemmellik için sorumluluk almaya teşvik eder.

  Sürdürülebilir Kaynak Kullanımı

  Deri üretimin olmadığı bir dünyada, küresel et üretiminde açığa çıkan 7,3 milyon derinin atık olarak kirlilik yaratacağı tahmin ediliyor. Sadece et endüstrisinin yan ürünü olan derileri kullanan İSKEFE, atıkları çok yönlü üretim sayesinde eldivenden ayakkabıya, giyimden döşemeye kadar geniş bir ürün yelpazesinde kullanılabilen kaliteli yeni ürünlere dönüştürüyor.

  İskefe’nin 1957’den beri ürettiği yüksek kaliteli deri ürünleri sektöründe standartları belirliyor.

  © Tüm Hakları Saklıdır.